Hemen Sipariş Verebilirsiniz

b2b satış

7-24 online

Satiş sistemine giriş yaptıktan sonra her türlü işlemi kolayca yapabilirsiniz

Ürünleri, Cari Hareketleri, Kampanyaları Görmek için Hemen GirişYapın

Merak Ettiginiz Tüm Sorular Burada

Öncelikle bizde cari kaydınızın olması gerekir.Cari kaydınız varsa veya oluştuysa bayi giriş kaydını kendiniz oluşturabilirsiniz.yada 0312 596 56 12 numaralı telefondan bu işlem için destek alabilirsiniz.
Sisteme giriş yaptıkdan sonra Hesap özeti ve detayı, yıl içerisinde oluşan sipariş,irsaliye ve fatura bilgilerinizi görebilirsiniz.Ayrıca ürün,stok ürün görseli,fiyat ve iskotolarınızıda görebilirsinizi.
Sisteme giriş yaptıkdan sonra ürün arama alanına almak istedediğiniz ürünün barkodu,kodu veya açıklamasından ürünü aratın.Gelen listede istediğiniz ürünün birim ve miktarını belirleyerek sepete ekleyiniz.Sepetde oluşan siparişi "Kaydet" butonuna basarak siparişinizi oluşturunuz
Sisteme giriş yaptıkdan sonra Özel İşlemler menüsünde bulunan Ödeme Girişi'ne tıklayın.Açılan sayfada mevcut banka ve taksit seçtikden sonra kart bilgilerinizi girerek ödeme gerçekleştirebilirsiniz. SSL Koruması 100% güvenlidir.
Sisteme giriş yaptıkdan sonra Özel İşlemler menüsü altında Bildirimler sayfasında firmların en güncel fiyat listesini temin edebilirsiniz.
Ürünlerin xml ve excel formatında temin edebilirsiniz.Daha profesyonel işlem için oluşturduğumuz Web Servis üzerinden sisteminize entegre edebilirsiniz.
Buraya tıklayrak açılan sayfada sisteme kayıt olduğunuz mail adresini girerek giriş bilgilerinizin mail adresine gelmesini sağlayabilirsiniz.