Hakkımızda

1970 yılında Samanpazarı Güven çarşısında toptan kırtasiye hırdavat üzerine Kazım BEKMAN, İbrahim BEKMAN ve İsmail Hakkı BEKMAN tarafından kurulmuştur. 1990 yılından itibaren Ulus Hisarpark caddesinde ve 2000 yılından itibaren Siteler adresinde hizmete devam eden firmamız 2017 yılından itibaren İstanbul Yolu Macun Mahallesinde 28000 m2 alanı ile kırtasiye tedarikci görevimizi başarı ile yerine getirmekteyiz

1996 yılında bilişim sektörüne yatırım yaparak "Kadıoğlu Bilgisayar" adı ile faaliyet göstermekteyiz.Ayrıca kağıt sektörünün devleri arasında yer alan "Lider Kağıt A.Ş." ortaklığını 1999 yılında gerçekleştirdik.

Kırtasiye teknoloji ve kağıt alanlarında sektörlerinde lider olan firmalarımızla beraber düşünüldüğünde Türkiye'de En Büyük, En Başarılı,En Güçlü firma olarak "Kadıoğlu" markası adı altında faaliyetlerini sürdürmektedir.

50 Yıllık geçmişimiz ve tecrübemizle "Kadıoğlu" markasına güvenin

some-img

Misyonumuz

Firmamızın yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini en iyi fiyat ve ödeme koşullarıyla dünya standartlarında karşılamak,müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini en üst düzeyde tutmakdır.

some-img

Vizyonumuz

Sektörümüzde tartışmasız dünya lideri olmak ve ismimizi en iyi marka haline getirmektir.

some-img

Prensiblerimiz

Hazırlanıyor...

some-img

Neden Biz ?

Hazırlanıyor...

İştirakler

Diğer Ortaklıklarımız

Kadıoğlu kırtasiye okul,ofis ve diğer kırtasiye ürünlerin haricinde piyasanın teknoloji ürünlerinide en uygun ve kaliteli şekilde piyasaya hizmet vermektedir.

Kadıoğlu Pazarlama A.Ş.

1996 yılından itibaren tedarikçi olarak hizmet vermektedir.Xerox,Oki,Epson Türkiye distribütörüdür. Fazlası

Altınok ve Kadıoğlu

Kadıoğlu Kırtasiye Pazarlama'nın İstanbul'daki iştiraklerindendir. Fazlası